Ürün
50.000+

Ürün

Marka
18+

Marka

Depolama Alanı
40.000 m2

Depolama Alanı

Müsteri
4.000+

Müsteri

Çalışan
400+

Çalışan

Dağıtım Aracı
45+

Dağıtım Aracı

1979 yılında İstanbul’da kurulan ve 40 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye Otomotiv Yedek Parça Sektörünün lider firmaları arasında yer alan ATAK TAŞIT, İstanbul’daki merkez ofisi ve Düzce’de 30.000 m2 üzerine kurulu dağıtım merkezi ile tüm Türkiye ve dünya otomotiv sektörüne hizmet vermektedir. Atak Taşıt her geçen gün gelişmekte olan sektörde, artan ihtiyaçlara cevap verebilmek için AR-GE, Kalite, Lojistik, Sevkiyat, Satınalma, Bilgi-İşlem ve satış-pazarlama olmak üzere toplamda 400’ü aşkın personeli ile durmaksızın çalışır.

 Yıllar içerisinde edinilen deneyimler sonucu, sektörün güvenini ve beğenisini kazanmış 18 marka, 24 ürün grubu ve 50.000’den fazla referansı, Atak Taşıt güvencesiyle müşterilerine sunmaktadır. Veka, Wgn, Zegen, Puga, Nagama, Teknorot, Walburg, Vonar, Regus, Labo, Remsa, Ap , Alkar, Kautek, Hanoon, Doowon, Kruger, Talosa, markalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Atak Taşıt’ın deneyimli ekibi tüm bu markalar için yaptığı saha çalışması, mühendislik, AR-GE ve ürün geliştirme çalışmaları sonucunda ürün çeşitliliğini devamlı arttırmaktadır. Birbirinden deneyimli AR-GE ekibi haftalık yaptığı toplantılarla pazardan aldığı verileri değerlendirerek mevcut ürünleri geliştirmektedir.  Kaliteyi birinci önceliği olarak benimseyen Atak Taşıt ekipleri, üretimden- mal kabul ve sevkiyata kadar olan tüm operasyonlarda ürünleri titizlikle kalite denetiminden geçirerek müşterilerine sunar.

Düzce’deki dağıtım merkezinden, 45’dan fazla sevkiyat aracından oluşan lojistik ağı ile 81 ilde 4000’den fazla müşteriye 24 saat içerisinde ürün teslimatı yapmaktadır.

Dünya genelinde 20’den fazla ülkeye ürünlerini ulaştırmakta ve her gecen gün ihracat kabiliyetini arttırmaktadırSatış kanalında ise bünyesinde geliştirdiği B2B sistemi sayesinde müşteriler istedikleri ürünün bilgilerine ve fotoğraflarına kolayca ulaşabilir, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vererek, siparişlerinin durumunu takip edebilirler.

Atak Taşıt, güvenilir, tecrübeli ve alanında uzman personeli ile, ürün siparişinden teslimatına kadar profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu hizmet, 7 gün / 24 saat ulaşılabilen, çözüm odaklı bir müşteri ve satış sonrası hizmetleri ekibi tarafından ürün montaj ve geribildirim sürecinde de devam etmekte ve müşteriye her an destek sağlanarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

Sürekli büyümeye devam eden Atak Taşıt, inşa etmeye başladığı, son teknolojiyle donatılan ve 12 metre yüksekliğe sahip dikey raf sistemi ile 10.000 m2’lik yeni depolama alanı oluşturmaktadır. Bu yatırımın tamamlanması ile 2020 yılı içerisinde toplam 40.000 m2’lik bir alana sahip olarak mevcut müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ve daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Her zaman ATAK…