Ürün
50.000+

Ürün

Marka
15+

Marka

Depolama Alanı
57.000 m2

Depolama Alanı

Müsteri
4.500+

Müsteri

Çalışan
600+

Çalışan

Dağıtım Aracı
50+

Dağıtım Aracı

1979 yılında İstanbul’da kurulan ve 45 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye Otomotiv Yedek Parça Sektörünün lider firmaları arasında yer alan ATAK TAŞIT, İstanbul’daki merkez ofisi ve TÜRKİYE’deki 5 lojistik deposunda toplamda 57.000 m2 + üzerinde kurulu dağıtım merkezleri ile tüm Türkiye ve dünya otomotiv sektörüne hizmet vermektedir. Atak Taşıt her geçen gün gelişmekte olan sektörde, artan ihtiyaçlara cevap verebilmek için AR-GE, Kalite, Lojistik, Sevkiyat, Satınalma, Bilgi-İşlem ve satış-pazarlama olmak üzere toplamda 600’ü aşkın personeli ile durmaksızın çalışır.

 Yıllar içerisinde edinilen deneyimler sonucu, sektörün güvenini ve beğenisini kazanmış 15 marka, 24 ürün grubu ve 50.000’den fazla referansı, Atak Taşıt güvencesiyle müşterilerine sunmaktadır. Veka, Walburg, Zegen, Kruger, Nagama, Puga, Vonar, Regus, Labo, Spago, Wgn, Teknorot, Talosa, Ap, Alkar, markalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Atak Taşıt’ın deneyimli ekibi tüm bu markalar için yaptığı saha çalışması, mühendislik, AR-GE ve ürün geliştirme çalışmaları sonucunda ürün çeşitliliğini devamlı arttırmaktadır. Birbirinden deneyimli AR-GE ekibi haftalık yaptığı toplantılarla pazardan aldığı verileri değerlendirerek mevcut ürünleri geliştirmektedir.  Kaliteyi birinci önceliği olarak benimseyen Atak Taşıt ekipleri, üretimden- mal kabul ve sevkiyata kadar olan tüm operasyonlarda ürünleri titizlikle kalite denetiminden geçirerek müşterilerine sunar.

TÜRKİYE’deki 5 adet dağıtım merkezinden, 50’den fazla sevkiyat aracından oluşan lojistik ağı ile 81 ilde 4500’den fazla müşteriye 24 saat içerisinde ürün teslimatı yapmaktadır.

Dünya genelinde 30’dan fazla ülkeye ürünlerini ulaştırmakta ve her gecen gün ihracat kabiliyetini arttırmaktadır. Satış kanalında ise bünyesinde geliştirdiği B4B sistemi sayesinde müşteriler istedikleri ürünün bilgilerine ve fotoğraflarına kolayca ulaşabilir, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vererek, siparişlerinin durumunu takip edebilirler.

Atak Taşıt, güvenilir, tecrübeli ve alanında uzman personeli ile, ürün siparişinden teslimatına kadar profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu hizmet, 7 gün / 24 saat ulaşılabilen, çözüm odaklı bir müşteri ve satış sonrası hizmetleri ekibi tarafından ürün montaj ve geribildirim sürecinde de devam etmekte ve müşteriye her an destek sağlanarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. 

Her zaman ATAK…